Кошик
145 відгуків
Арт-терапия для Женщин

Наші переваги

Конкурентні ціни на всі пропозиції
Щомісячні акції, бонуси і знижки
Якісні товари і послуги
Відправляємо замовлення в той же день
Ми є авторами продукції
Працюємо 7 днів на тиждень
Необхідна консультація з психологом?
Ми надаємо таку послугу, потрібно всього лише звернутися до нас!
Консультація

Найкращі пропозиції

Не знаєте що подарувати подрузі, мамі або колезі?
Подарунковий сертифікат на арт-терапію для жінок - це найкраще рішення!
Замовити сертифікат
 

Як здійснити замовлення?

01
Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам
02
Ми уточнюємо всі деталі і відповідаємо на питання
03
Ви вносите передоплату на карту банку
04
Ми відправляємо товар або надаємо послугу

Що про нас говорять клієнти?

«От всей души рекомендую! Александра создаёт волшебные карты. Инструмент абсолютно незаменим в терапии. Даёт потрясающие результаты, причем с первого раза. Метафорические карты очень качественные и просты в использовании. Жду новых с нетерпением!»
Вікторія Файнштейн-Звенигородська
(Ізраїль)
«Александра, я вам очень благодарна за игру ЗВУЧИ. Приятно осознавать, что в этой игре изменилась моя жизнь к лучшему. Я увидела в себе то, что раньше не замечала, ко мне пришло осознание и вернулись ценности. Благодарю за силу и уверенность, благодарю за веру в себя, благодарю за вашу миссию. Александра, вы волшебница»
Світлана Стихарна
(Туреччина)
Інші відгуки
 
 
 

Чому ми найкращі?

Щомісяця 10% від прибутку ми направляємо на благодійні проєкти.
Нашу авторську психологічну продукцію вже застосовують в Україні, Росії, Казахстані, Польщі, Ізраїлі, Бельгії, Туреччині та Литві.
Нам важливо психологічне здоров’я та благополуччя жінок, тому ми навчаємо взаємодіяти з метафоричними картами для самодопомоги та саморозвитку.
Маємо дипломи про вищу освіту, сертифікати підвищення кваліфікації, ведучої майстер-класів з міжнародних фестивалів психології та арт-терапії, патент і авторські права на продукцію.
Наша місія допомогти жінкам України та інших країн, стати більш Щасливими, Життєрадісними і Впевненими в собі!

Арт-терапія для Жінок

Що є творчість в житті жінки? Простий процес копіювання навколишнього її світу чи духовна практика, вираження і прояв внутрішнього голосу? Правильну відповідь на це питання знайде в собі сама жінка, якщо того побажає, буде прагнути до цього. Ми ж, як команда, що надає психологічні послуги та авторську продукцію Олександри Чередниченко, сприяємо самопізнання, зцілення, саморозвитку. Ми проводимо психологічні ігри для жінок, надаємо індивідуальні консультації, реалізуємо авторські інструменти для психологів, коучів, практиків.

Психологічна література, ігри, карти афірмації купити

Сприяти пізнанню себе справжньою, поясненню власних почуттів і вчинків, набуття душевного спокою, впевненості у власних силах призначені авторські товари Олександри Чередниченко. Дана продукція розрахована на жінок, що бажають зайнятися самопізнанням і зціленням, допомогти своїй родині і коханій людині, а також на фахівців, що працюють з людьми. Психологи і арт-терапевти, коучі та бізнес-тренери бажають літературу, психо ігри, карти афірмації купити для роботи з клієнтом, що показала свою ефективність, прекрасний результат.

У нашому каталозі представлені власні авторські товари, які були розроблені провідним жіночим психологом – Олександрою Чередниченко, тому ми допомагаємо з вибором продукції, надаємо професійні консультації. У нас в каталозі ви знайдете:

Метафоричні асоціативні карти (МАК), листівки з аффирмациями – в асортименті представлено багато варіантів на різні теми: «Чаша здоров'я», «Чарівність жінки», «Десерт», «Сімейні вузли», «Хованки» і багато, багато іншого. Якщо ви вирішили купити метафоричні карти в Києві двох колод, Психологічні ігри для дорослих і дітей, жінок і чоловіків, психологів, арт-терапевтів, тренерів, педагогів, коучів, провідних жіночих практик. Ігри «Лунай», «Злітай», «Эмоджи Кубс», «Історія внутрішньої дівчинки», ін.

Книги для саморозвитку – наша скромна бібліотека психологічної та езотеричної літератури призначена для самопізнання, саморозвитку. Книги ми відібрали самостійно, вони розраховані на широке коло читачів, різні психологічні практики. Тут представлена арт коучинг книга, практичні керівництва для саморозвитку, а також роботи з людьми.

Хотілося б відзначити, що представлені метафоричні карти, ігри є авторською розробкою психолога А. Чередниченко, мають необхідні патенти, авторські права. Їх результативність підтверджена тисячами позитивних відгуків, а використання продукції фахівцями по роботі з клієнтами не обмежується тільки Україною, а застосовується і в Бельгії, Ізраїлі, Туреччині, Польщі, Росії, Казахстані.

Психологічні консультації, навчання арт-терапії онлайн

Переваги онлайн формату проведення психологічних консультацій перевищують всі виниклі у вас в голові незручності. А ефективність такої форми психологічної допомоги, навчання перевищує живі зустрічі часом у кілька разів. В комфортній для себе обстановці, за улюбленим комп'ютером в зручній позі ви зможете отримати кваліфіковану психологічну допомогу в той час, що вам зручно. Наша арт терапія, ціна якої цілком прийнятна, допоможе вам пізнати себе, розкритися, проявити внутрішній голос і стати щасливою жінкою!

Успіхів вам!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner