Кошик
146 відгуків

Арт-терапія онлайн навчання

 

Арт-терапія як спосіб самопізнання і самовираження

Арт-терапія – це лікування мистецтвом, нормалізація психічного стану людини за допомогою творчої діяльності. Цілюща дія цього методу полягає у визначенні та вихід на поверхню тривожних переживань і емоцій, укладання їх в художні образи. Робота з такими образами допомагає простіше вирішити конфлікт, зняти напругу і знайти вихід з цієї складної ситуації. Не залежно від того, як проходить арт-терапія: онлайн або офлайн, вона допомагає людині навчитися вільно висловлювати свої емоції, почуття, знаходити форми взаємодії з нашим швидкозмінних світом.

Арт-терапія – це онлайн навчання, переваги та особливості консультацій

Головна перевага арт-терапії в тому, що вона універсальна і багатогранна, без протипоказань та обмежень. Такий корисний метод психологічного лікування за допомогою мистецтва може практикувати кожен самостійно, без керівництва психотерапевта. Але кращий ефект, звичайно ж, покаже арт-терапія, онлайн навчання якої краще пройти під чітким керівництвом професіонала. Це допоможе вам правильно виражати свої почуття за допомогою образів, відокремлювати проблему від себе і дивитися на неї з боку для ефективного вирішення, коригування.

Варто відзначити, що арт-терапія розвиває праве півкуля мозку людини, тобто його образну, емоційну, інтуїтивну складову. Це допомагає подивитися на повсякденні клопоти, проблеми з нестандартною боку, сприяє підвищенню успішності людини, його продуктивності. Творчість активізує внутрішні ресурси, сприяє досягненню гармонії з оточуючими і самим собою.

Професійний арт-терапевт навчання може проводити за допомогою різних методик. Адже скільки є напрямків в мистецтві, стільки можна виділити і методик терапії. Приміром, живопис, спів, ігротерапія, метафоричні карти, кольоротерапія або пісочна, т. д. Всі вони спрямовані в першу чергу на набуття гармонії в душі і серці, розвиток особистості.

Арт-терапія – навчання онлайн від Олександри Чередниченко

Провідний жіночий психолог, арт-терапевт Олександра Чередниченка проводить онлайн навчання по роботі з авторськими метафорическими асоціативними картами (МАК), а також консультації щодо застосування психологічних ігор для особистого, сімейного і професійного користування, сертифіковане навчання ведучих.

Оскільки арт-терапія – це прекрасний інструмент для самопізнання, самореалізації, стимулювання змін в особистому житті і на роботі, то з професійною допомогою вам буде легше висловити свої проблеми в образі на метафоричній карті, відпрацювати складні ситуації в грі, щоб перейняти новий досвід, відкоригувати моделі поведінки. В залежності від того, що вам принесе арт-терапія, онлайн навчання може бути, як для особистого користування, так і професійного.

  1. Навчання для самодопомоги, саморозвитку. Якщо у вас немає психологічного освіти, але ви бажаєте мати ефективний, простий у використанні інструмент для допомоги собі, своїй родині, пошуку відповідей з підсвідомості, то онлайн консультації по роботі з МАК та іграми від їх автора допоможуть вам поліпшити якість власного життя.
  2. Обучение психологов, арт-терапевтов, ведущих психологических игр, коучей для работы с клиентами. Профессиональная консультация психолога онлайн, цена которой бесплатна при покупке более двух колод МАК или психологических игр, поможет правильно использовать инструмент для более эффективной работы.

Не каждая реализуемая нами игра или колода карт включает в стоимость обучение по работе с ней, но его можно приобрести отдельно. Так, это актуально, полезно для коучинговой игры «Взлетай», метафорических карт «Йога-Трансформация», сказкотерапевтической игры «Истории внутреннего ребенка», терапевтических кубиков «Эмоджи Кубс», любой другой интересующей вас колоды метафорических карт или игры. На консультации Александра Чередниченко ответит на все интересующие вопросы, проведет игру, которую вы приобрели. Личный опыт лучше слов!

Детальну інформацію про нашу продукцію дивіться на сайті https://art-terapevt.com.ua/, записуйтеся на онлайн навчання та знаходьте відмінний інструмент для самодопомоги, саморозвитку або роботи з клієнтами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner