Кошик
146 відгуків

Психологічні настільні ігри

Психологічні ігри або Що захоплює нас грати?

Авторські психологічні ігри з картами, кубиками або ігровим полем від провідного жіночого психолога Олександри Чередниченко – це, по суті, захоплюючі настільні ігри з психологічним змістом. Вони націлені на пізнання учасником себе, своїх потреб і особливостей, опрацювання складних моментів і сфер, які потребують корекції. Це новий, але вже встиг завоювати популярність формат тренінгу, психологічної консультації або самопізнання, що дозволяє в легкій ігровій формі вирішити ряд психологічних проблем, досягти заданої мети, знайти оптимальне рішення, досліджувати межі можливостей.

Для чого слід психологічні ігри купити, як вони працюють?

Гра – це найдієвіший спосіб самопізнання, що працює на кількох рівнях психіки – з емоціями і розумом, почуттями і діями. Саме це дозволяє їй мати величезний терапевтичний ефект, що може використовуватися в різних сферах життя сучасної людини. Психологические ігри купити стоїть для того, щоб отримати з підсвідомості особисту інформацію, колективне несвідоме, працюючи з якими можна зрозуміти свій подальший шлях, досягти мети, розкрити потенціал, тощо

Часто такі психологічні ігри називають трансформаційними, оскільки після них дійсно людина відчуває суттєві внутрішні зміни (трансформації). Він інакше починає мислити і формулювати свої бажання, по-іншому діє, що допомагає швидше досягти результатів. Такий нескладний, на перший погляд, інструмент дозволяє змінити стереотипи або коригувати переконання, що обмежують дії, дає можливість досягти бажаних результатів, зробити крок вперед, використовуючи отриманий досвід нової моделі взаємодії з оточуючими, світом і самим собою.

Основу багатьох ігор, у тому числі авторських від Олександри Чередниченко, складають сучасні ефективні психологічні методики, концепції. Так, високі результати показали ті, що супроводжуються метафорическими асоціативними картами. Це новий дієвий інструмент психологів, який здатний розкрити глибинні шари підсвідомого, зняти захисний бар'єр психіки. Використовуючи асоціативні карти та психологічні ігри, купити в Україні які сьогодні можна для вирішення самих різних завдань, можна розставити все на свої місця, визначити причини проблем, знайти шляхи їх вирішення.

Психологічні ігри, групові та індивідуальні терапевтичні і коучингові

В даному розділі до замовлення доступні авторські ігри для жінок, чоловіків, дітей, а також коучингова гра, адже до психолога приходять з різними проблемами, питаннями, що і призводить до різноманітності варіантів їх вирішення. Так, умовно продукцію можна розділити на:

  • терапевтичні – допомагають впоратися з емоціями, знайти причину психосоматичного захворювання, налагодити відношення з собою і оточуючими людьми;
  • бізнес – працюють на рішення фінансових питань, успіх в роботі, кар'єрі;
  • самопізнання – осягнення себе, власної особистості, рішення завдань, саморозвиток;
  • коучингові – допомагають досягти поставлені цілі в особистому житті, самореалізації, діяльності, тощо;
  • чоловічі, жіночі, дитячі або універсальні.

Выделяют также психологические игры групповые и индивидуальные, при чем одна и та же игра может продаваться в двух вариантах: групповом, индивидуальном. Групповой вариант требует нескольких людей для взаимодействия, он расширяет арсенал инструментов психолога при работе с группой, бизнес-тренера, специалиста по работе с персоналом, т.п. Индивидуальный вариант используется для самопознания, исследований своих возможностей, личных психологических установок, их коррекции, а также применяется специалистами помогающих профессий/психологами в индивидуальном консультировании клиентов.

Психологічні ігри значно покращують якість життя, варто лише спробувати. Рекомендуємо придбати як для особистого використання, так і для роботи з клієнтами трансформаційну гру «Лунай», і відчути зміни на краще в усіх сферах Вашого життя!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner