Кошик
145 відгуків

Метафоричні асоціативні карти

Метафоричні карти в Україні як і у всьому світі, – це ефективний інструмент психолога, психотерапевта, коуча або бізнес-тренера, що допомагає проникнути в підсвідомість людини. Ці колоди із зображенням різних предметів, персонажів, життєвих ситуацій і понять допомагають витягти з підсвідомості реальні думки, почуття людини, мотиви його вчинків, істинні причини проблем, обійшовши раціональну частину мислення. При цьому асоціативні карти – це захоплююча гра з тисячами варіантами розвитку подій, грати в яку ви можете з дітьми, друзями, батьками, колегами і просто знайомими.

Метафоричні карти жіночі та універсальні від Олександри Чередниченко

На сайті компанії «Арт-терапія для Жінок» ви можете замовити авторські метафоричні карти з розшифровкою і вправами від провідного жіночого психолога – Олександри Чередниченко. Наша продукція має необхідні патенти, авторські права, вона зарекомендувала себе, як ефективний інструмент, тому користується популярністю у психологів, психотерапевтів, коучів, бізнес-тренерів, фахівців по роботі з клієнтами не тільки в Україні, але і в Бельгії, Ізраїлі, Туреччині, Польщі, Росії, Казахстані, Литві, тощо

Кожна людина має власне суб'єктивне сприйняття дійсності або певного предмета. Зображені на картах побутові предмети, життєві ситуації, емоції людей або абстрактні поняття стають зримою метафорою цінностей, бажань або побоювань, що асоціативно пов'язані з досвідом кожного з нас. Метафоричні карти жіночі, чоловічі або універсальні викликають в душі і серці людини певний відгук, піднімаючи з глибин підсвідомості враження, що визначають його поведінку, емоції.

Яке б зображення не випало, у людини виникає відчуття, що все говорить про нього. Так діє механізм проекції – основа ефекту метафоричних карт, які відносять до проективным методиками психології. Важливо, що такий інструмент можна застосовувати в психоаналізі, психосинтезе, гештальте або когнітивно-поведінкової, наративної терапії. Це універсальний інструмент для всіх культур, різних шкіл психології. Крім цього, метафоричні карти купити в Україні стоїть і за наступні переваги:

  • допомагають вивести глибинний матеріал підсвідомого на поверхню, прибрати захисний бар'єр психіки;
  • створюють умови для діалогу, коли людям складно знайти спільну мову на гостру тему, допомагають сформулювати думки, словесно виразити емоції;
  • є поштовхом для фантазії, що запускають, стимулюють дивовижні асоціації, що дозволяють зробити вражаючі відкриття;
  • при вмілому підході сприяють самопізнання, саморозкриття;
  • це універсальна гра без правил, що може використовуватися в різних групах і ситуаціях, щоразу відкриваючи новий спосіб гри.

Які можна замовити метафоричні асоціативні карти?

В ассортименте продукции Александры Чередниченко представлены несколько разных видов карт – универсальные, женские, портретные, коучинговые, ресурсные и другие. Большинство из них доступны не только для индивидуальной и групповой проработки психолога с клиентами, но и работы с широкой аудиторией. Так, они пригодятся менеджерам по персоналу, бизнес-тренерам, социальным работникам, педагогам. При работе с коллективом сотрудников или учащихся можно выявить, насколько им комфортно в созданных условиях, какие отношения в группе, как они видят ее развитие, т.п.

Замовити метафоричні асоціативні карти можно и для самостоятельной проработки, самопознания, то есть для личного пользования, для практик в семейном кругу или наедине с собой. Но также эффективно иметь у себя личные колоды МАК для работы со специалистом, особенно это удобно при взаимодействии в онлайн формате. Мы рекомендуем, либо самостоятельно взаимодействовать с картами, прислушиваясь к себе, либо сперва обратиться к специалисту (психологу, коучу, арт-терапевту). Изучив техники профессионала, увидев его взаимодействие с инструментом, вы сможете эффективнее практиковаться самостоятельно.

При покупці двох і більше колод метафоричних асоціативних карт автора Олександри Чередниченко, кожному клієнту надається онлайн консультація по роботі з набутими колодами безкоштовно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner