Кошик
30 відгуків
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online)

Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online)
 • Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online), фото 2
 • Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online), фото 3
 • Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online), фото 4

від 2 199 грн.

 • Послуга
+38067 6848471
 • +38093 6974047
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online)
Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" (Online)
від 2 199 грн.
Послуга
+38067 6848471
 • +38093 6974047
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індивідуальний курс терапії "Зцілення Життя" для жінок з Олександрою Чередниченко (Online)

Індивідуальний курс - це системна терапія складається з 4-ох сесій (1999 грн) або 8-ми сесій (3999 грн).

При запиті на даний курс, щоб Ви переконалися в необхідності і цінності у Вас буде первинна 30-ти хвилинна безкоштовна консультація, на якій ми зможемо обговорити рекомендовану саме для Вас програму терапії, прийнявши до уваги всі побажання до початку курсу "Зцілення Життя".

Чому назва терапевтичного курсу "Зцілення Життя"?" - Тому що для гармонійного повноцінного життя необхідно, щоб всі сфери життя були в порядку - особиста, соціальна, грошова, сфера здоров'я і т. д. І якщо хоча б в одній із сфер починаються проблеми, то ми втрачаємо баланс, і звичайно ж нашу цілісність, нашу цілісність, саме тому її необхідно зцілити - іншими словами здобути єдність(цілісність) в нашому житті налагодивши ті сфери, які потребують зцілення.

Чому курс Індивідуальний?! Кожен курс дійсно індивідуальний - так як кожна з моїх клієнтів - це особистість, індивідуальність зі своїми чудовими особливостями, і зі своєю унікальністю, тому курс побудований за певним шаблоном, а вибудовується індивідуально в процесі терапії - з індивідуальним підходом і повагою до ситуації кожної жінки, яка звернулася до мене!

Крім терапевтичних сесій також буде самостійна робота, яка не займе багато часу, але істотно змінить ваше ставлення і бачення, а відповідно і ваше життя на краще! Я не прагну прив'язати людину до себе, я допомагаю розкрити внутрішню свободу і впевненість у тому, що тільки Ваші рішення можуть бути для Вас і Вашого життя воістину вірними! Я супроводжую і підтримую Вас на певному етапі, щоб легко відпустити Вас за Вашої готовності в Цілісну Життя з новими смислами і Радощами!

За 4 недели мы будем не только теоретически, но и практически стремиться к переменам в вашей реальной жизни. Сессия проходит 1 раз, иногда 2 раза в неделю.

В перерывах между сессиями я сопровождаю Вас в любом из мессенджеров - отвечаю на ваши текущие вопросы и помогаю разрешить наилучшим образом возникающие ситуации.

В работе с клиентами использую  различные методы психологии и арт-терапии: наводящие вопросы, метафорические карты, психологические игры, медитации-визуализации, сказкатерапия и т.п.

 

Олександра Чередниченка - жіночий психолог, арт-терапевт, тілесний терапевт і арт-коуч. Автор колод метафоричних асоціативних карт «Музика Серця», «Чарівність Жінки», «Dessert», «Чаша Здоров'я», «Емоції Жінки», «Історії про Море», автор коучингового набору карт «В Яблучко!». Автор психологічної гри «Лунай», ігрової методики досягнення цілей «Злітай», арт-терапевтичних кубиків «Эмоджи Кубс» і тілесно-орієнтованої гри «Йога-Трансформація»,. Спікер міжнародних фестивалів психології та арт-терапії. Член Асоціації Арт-терапії.

 

Тривалість консультації - 60 хвилин

Консультації проходять у Skype, Viber, WhatsApp Messenger або

Записатися можна, написавши в Viber, WhatsApp, Telegram +38 099 089 00 69 (Олександра)

 

Всі наші товари і послуги можна подивитися і придбати на сайті https://art-terapevt.com.ua 

 

Основні
Тривалість4.0
Особливості послугиДистанційні заняття (skype)
Стаж викладача/вчителя7 лет
 • Ціна: від 2 199 грн.