Кошик
146 відгуків

Консультації жіночого психолога онлайн

 

Олександра Чередниченка – провідний жіночий психолог, арт-терапевт, навчання та психологічна допомога якій допомогли вирішити проблеми, знайти відповіді на питання тисячам жінок, зробивши їх щасливими, успішними. Своє завдання автор МАК і унікальних психологічних ігор бачить в тому, щоб створити під час консультації таку ситуацію, в якій людина зможе зрозуміти суть своїх проблем, поглянути на них по-новому зі сторони, знайти шляхи виходу. В результаті такої роботи людина отримує новий досвід впливу в певних ситуаціях, впевненість в собі і своїх силах, цікаву, повну життя. Хіба це не привід випробувати терапію творчістю?

Консультування онлайн від Олександри Чередниченко, ефективні арт-терапевтичні техніки

Консультація у психолога онлайн потрібна тим, хто втомився від безперервної гонки людства за успіхом, відчуває стрес і напругу, хоче розслабитися, відчути гармонію, спокій з собою. Олександра Чередниченка проводить заняття згідно ефективним методикам психології та арт-терапії, допомагаючи клієнтам позбутися від тривоги, стресу або, навпаки, до апатії. Така «психологічне розвантаження» необхідна кожному, адже всі ми ставимо перед собою бар'єри, перепони або недосяжні висоти, часом забуваючи про головне, втрачаючи гармонію, справжні цінності.

Арт-терапія має дві основні форми:

  • активна – клієнт включається в творчість, самостійно створює продукт – малюнок або картину, казку або розповідь, мандалу, скульптуру, танець, тощо;
  • пасивна – клієнт розглядає, аналізує готові роботи, що створені іншими людьми. Це можуть бути картини, листівки з малюнками, метафоричні асоціативні карти, музичні твори, тощо, які далі клієнт обговорює з фахівцем, висловлюючи свої емоції, враження від них, а також асоціюючи їх зі своїм життям: ситуаціями та отриманим досвідом, починаючи з дитячих років і до теперішнього моменту.

Такі арт-терапевтичні техніки приносять найбільшу користь, якщо заняття проводить досвідчений психолог, психотерапевт або арт-терапевт, який має спеціальну освіту. Саме він налаштовує, контролює процес, допомагає аналізувати результати, робити правильні висновки.

Олександра Чередниченка є членом Ассоциации Арт-терапії, має дві вищі освіти, одна з яких «Практична психологія», закінчила курси підвищення кваліфікації «Теорія і практика Арт-терапії», «Інноваційні технології Арт-коучингу», пройшла навчальні програми, тренінги та семінари: «Психосоматична корекція», «Танцювально-рухова, тілесна терапія», «Пісочна терапія», інші. Є спікером, веде майстер-класів на міжнародних фестивалях по психології, арт-терапії.

Крім цього, Олександра є автором психологічної продукції – 18 колод метафоричних і коучинговых карт, 9 психологічних і коучинговых ігор. Дана продукція має необхідні патенти, авторські права. Її результативність підтверджена тисячами позитивних відгуків, а використання продукції фахівцями по роботі з клієнтами не обмежується тільки Україною, а застосовується і в Бельгії, Ізраїлі, Туреччині, Польщі, Росії, Казахстані, Литві.

Консультація психолога онлайн – пя цього формату психологічної допомоги, терапії

Практика надання психологічної допомоги в форматі онлайн показала прекрасні результати, які по ефективності деколи перевищують у кілька разів живі зустрічі з фахівцем. Консультація психолога онлайн економить масу часу на дорогу, дозволяє отримувати кваліфіковану допомогу в зручній, звичної для клієнта атмосфері, що сприяє отриманню кращого результату. До того ж для таких зустрічей не потрібно особливе устаткування, потрібно лише:

  • комфортне приміщення і повне усамітнення в ньому;
  • якісне з'єднання з інтернет;
  • комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон з наявністю однієї з програм: Skype, Telegram, Messenger, Viber або WhatsApp.

Консультації жіночого психолога, арт-терапевта Олександри Чередниченко допоможуть вам розпочати новий етап життя в повній гармонії з самим собою і навколишнім світом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner