Кошик
146 відгуків

Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко

Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко
  • Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко, фото 2
  • Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко, фото 3
  • Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко, фото 4

8 000 ₴

  • Послуга
+380 (99) 089-00-69

Замовлення тільки за телефоном

Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко
Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко
8 000 ₴
Послуга
+380 (99) 089-00-69
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поле гри "Благо Роду"
Трансформаційна психологічна гра «Благо Роду». Автор Олександра Чередниченко

Ми підготували для вас:

Сертифікований комплект для проведення групових та індивідуальних ігор «Благо Рода»!

 

Рід – це живе дерево, передусім. Він має певну структуру, що живе за своїми законами. Для Рода головне – це жити та примножувати свою силу. Зростати і розвиватися з маленького деревця в могутнє дерево. І надалі стати могутнім гаєм дерев!

 

У кожного Роду людей, які нині живуть, свої унікальні знання, сила, здібності, мудрість, добробут та інші ресурси. Всі ці Блага, століттями, немає – тисячоліттями купувалися та напрацьовувалися дані ресурси та блага. І в захоплюючому процесі гри «Благо Роду» ви зможете дізнатися про всі Блага: знання, здібності, мудрість і ресурси, яким володіє ваш Рід, а значить і Ви!

 

У попередніх поколіннях разом із силою та ресурсами також було і багато деструктиву накопичено: негативні установки, страхи, травми, образи, та інше… І як би там не було, а всі ресурси, які були накопичені раніше, їх перекриває цей деструктив. Цей негатив накопичувався довгий час, приблизно кілька тисяч років. Нині тим, хто живе, важливо усвідомити, що ніхто звільнить джерела ресурсів від завалів, крім нас самих. Головне не тільки усвідомити це, але і якнайшвидше приступити до дій, а інакше ваш Рід може «засохнути».

 

Гра «Благо Роду» допомагає впоратися з негативом та отримувати ресурси свого Роду, примножуючи їх. Ви зможете усвідомити свою унікальну силу та талант для виконання завдань у цьому житті, а також про ті Багатства та Блага, які вже має саме ваш Рід. Зможете відчути, хто ви і який ваш Рід, які ресурси і здібності мали ваші предки. Побачите – які вони, ваші особисті покровителі від Роду. Усвідомлюєте свою силу та своє призначення. У медитаціях зможете відчути енергії Роду та прийняти всі Дари Роду, які дано вам, як нащадку свого Роду.

 

Людина, немов ходяче дерево. І якщо уявити, що так і є, то людина б ніколи не стала собі перекривати протоки, які її живлять і допомагають їй рости. Займаючи своє справжнє місце в Роду – людина несе цінність для Рода, тому що вона несе енергію та життя, проводячи потоки та передаючи їх далі. Така людина не тільки зберігає Благо Рода, а й примножує її! Займаючи вірне місце за всіма законами Роду, людина відновлює ієрархію у своїй сім'ї та в собі. Його наповнюють і живлять струми предків, а він їх проводить та ділиться з усіма рідними, які виявлені (живі) та передає цю благодатну енергію Роду нащадкам.

 

Ось він образ сильного та здорового дерева життя. Дерево тоді живе і наповнене силою, коли без перешкод соки проходять по всьому дереву, саме тоді воно пишне і гарне, тоді воно багате на плоди, які є нащадками Рода.

 

Найкраще, що ви можете зробити для себе і свого Роду – це допомогти предкам звільнити потоки від засорів, і тоді у вас буде Сила! Виявити, що заважає вашому Роду рости і розвиватися, а також усвідомити, як це усунути, і вже навіть почати усувати цей негатив ви зможете, граючи в гру «Благо Рода»!

Єдине, що вам залишиться після гри – берегти цю силу, примножувати і передавати її своїм нащадкам, щоб і вони могли берегти знання, мудрість і всі блага Роду, тоді і вони будуть зберігати, і примножувати всі Багатства вашого Роду.

 

Хто може стати ведучою гри «Благо Роду»?

Гра «Благо Рода» з навчанням призначена для ігропрактиків, психологів, арт-терапевтів, коучої та бізнес-тренерів, та для особистого користування.

Трансформаційна гра «Благо Роду» – це унікальний інструмент, створений для роботи експертів в індивідуальному та груповому консультуванні: психологів різних терапевтичних шкіл, арт-терапевтів, коучів, бізнес-тренерів.

А також для людей, які займаються особистісним зростанням та саморозвитком гра буде корисна для особистого самостійного терапевтичного інструменту, і як додатковий дохід.

 

Стати провідними цієї гри можуть як фахівці-початківці, так і професіонали в даній сфері. Гра буде цікава і тим, хто раніше не використовував метафоричні асоціативні карти, і звичайно професіоналам буде корисна та цікава гра «Благо Рода».

 

Гра відмінно підходить у роботі з аудиторією від 16 років і більше.

 

У яких форматах можна проводити гру «Благо Роду»?

- Проведення online гри (1 - 3 гравця);

- Проведення гри очно, в особистому контакті (1 - 7 гравців).

 

Всі 5 авторських колод метафоричних карт: «Дуальність Життя», «Емоції Жінки», «Емоції Чоловіки», «Джерело Енергії» та «Джерело Ресурсу», входять до комплекту гри, і дозволяють глибоко пропрацювати запити під час гри. Але вони є самостійним і повноцінним інструментом, який можна ефективно застосовувати для роботи з клієнтами під час консультацій, а також для особистого користування!

 

У вартість гри «Благо Рода» входить:

1) Комплект матеріалів:

- Ігрове поле – 50х45 см на тканині – 1 шт.;

- МАК «Дуальність Життя» – 1 колода;

- МАК «Емоції Жінки» – 1 колода;

- МАК «Емоції Чоловіка» – 1 колода;

- МАК «Джерело Енергії» – 1 колода;

- МАК «Джерело Ресурсу» – 1 колода;

- Ігровий кубик Д6 – 1 шт;

- Методичний посібник – 1шт.;

- Сертифікат провідної гри – 1шт.;

- Упаковка для гри (мішочки та коробка).

2) Навчання ведення гри:

- індивідуальне навчання online з відеозв'язку – 1 година 30 хвилин.

 

Алгоритм навчання та набуття сертифіката ведучої:

1. Ваша 100% оплата товару.

2. Надсилання Вам ігрового комплекту.

3. Погодження дати та часу навчання.

4. Навчання на ведучу гри «Благо Рода» з відеозв'язку Online.

 

Автор гри «Благо Роду»Олександра Чередниченко – жіночий психолог, арт-терапевт та арт-коуч. Автор 16-ти колод метафоричних карт, серії коучингових карт «У Яблучко!». Автор трансформаційної гри «Ліла Сила Підсвідомості», ігри «Благо Роду», психологічної гри «ЗвуЧІ» та ін. Спікер міжнародних фестивалів психології та арт-терапії. Професійне

 

Сила Рода – це величезний енергетичний ресурс, який накопичується всіма поколіннями предків. І кожне наступне покоління або доповнює, або витрачає її. Саме вона впливає на людей, про яких говорять "у сорочці народився".

 

Людина, позбавлена батьківського благословення, не отримує доступу до енергій Роду, вона перекрита йому. Такій людині значно важче впоратися із певними життєвими обставинами, важкими ситуаціями. У процесі гри «Благо Роду» ви зможете отримати благословення від свого Роду. Ці дії можуть багато змінити в житті, і нові, незвичайні енергії Рода увіллються у ваше життя. Дуже важливо щиро бажати отримати Благословення.

Після отримання благословення, як правило, починає на краще змінюватися життя: зав'язуються сприятливі стосунки, зв'язки налагоджуються, проблеми зникають, різні завдання вирішуються легко.

Людина є частиною свого Роду, вона не може існувати поза своїм Родом. Хочемо ми того чи ні, а програма Рода діятиме на нас. Єдине, що ми можемо зробити, це працюючи над собою, змінити цю програму. Адже ми є господарями свого життя. Це не просте завдання, за допомогою гри «Благо Роду» – ви легко зможете вирішити!

Користувацькі характеристики
Довжина20
Ширина20
Вага2000 гр.
ТематикаПсихологія
Особливості послугиВидача сертифікатів, Дистанційні заняття (skype)
Тип поліграфічного паперуКрейдований
Мова виданняРосійська
Тип поверхні паперуМатова
Кількість сторінок400 шт.
Вид палітуркиТвердий
Рік видання2022
СтанСтворити
Країна виробниківУкраїна
Стаж викладача/вчителя8 лет
  • Ціна: 8 000 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner