Кошик
146 відгуків

Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко

Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко
  • Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко, фото 2
  • Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко, фото 3

3 800 ₴

  • Послуга
+380 (99) 089-00-69

Замовлення тільки за телефоном

Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко
Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко
3 800 ₴
Послуга
+380 (99) 089-00-69
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поле гри "Ліла Сила Підсвідомості"
Трансформаційна психологічна гра "Ліла Сила Підсвідомості". Автор Олександра Чередниченко

«Ліла Сила Підсвідомості» є авторською версією гри «Ліла», вона створена Олександрою Чередниченко, і повністю відображає справжню суть та смисли давньої гри «Ліла».

 

Історія виникнення стародавньої гри «Ліла»

Гру «Ліла» була створена понад 2000 років тому. Монахи мудреці створили цю гру, щоб, граючи у ній, як зрозуміти свій поточний стан, усвідомити свої обмеження й ступеня свободи, але, головне, розвинути відчуженість і сприйняття всього. Спостерігаючи за своїми переміщеннями від квадрата до квадрата, від рівня до рівня, вони усвідомлювали, що веде, а що наближає їх до визволення.

Знання про гру «Ліла» залишалися таємними, їх зберігали та передавали з покоління до покоління у родинах брамінів. Зараз і ми маємо можливість пізнати це таїнство, яке відкрилося для нас у сучасному Світі, завдяки Харіш Джохарі!

 

Унікальність гри «Ліла Сила Підсвідомості»

Гра «Ліла Сила Підсвідомості», створена на основі багаторічного досвіду практичної діяльності Олександри Чередниченко – психолога, ігропрактика, арт-терапевта, автора метафоричних карт та психологічних ігор.

Усі правила гри відповідають класичній версії. Однак кожна людина – це унікальний Всесвіт, тому в гру екологічно вбудована взаємодія з метафоричними картами і поле гри створено максимально для ефективної та результативної роботи з підсвідомістю гравця!

 

Поле гри «Ліла Сила Підсвідомості»

Авторське поле гри «Ліла Сила Підсвідомості» зроблено максимально ефективно для роботи саме з підсвідомістю. На ньому немає написів і не показано, куди саме веде змія або стріла, щоб ваш розум не продумував ваші кроки заздалегідь і не прораховував, яке число необхідно викинути на кубику. думки керує ходами у грі і не дає проявитися підсвідомості. Тому поле «Ліла Сила Підсвідомості» зроблено без зайвих слів та атрибутів для розкриття несвідомих істин!

 

Метафоричні карти «Ліла Сила Підсвідомості»

Унікальний інструмент, який відрізняє цю гру від усіх версій гри «Ліла» – замість карток з описом кожної клітини, ми працюємо безпосередньо з вашою підсвідомістю, використовуючи метафоричні асоціативні карти «Ліла Сила Підсвідомості». Адже ніхто інший, окрім вашого несвідомого, не знає справжньої відповіді, яка необхідна саме вам, саме в цей момент, у кожному унікальному запиті гри!

 

Картки-назви клітин

Кожна клітина поля гри - це таїнство, торкаючись якого Ви подумки і через відчуття вчитеся розуміти себе і свої вчинки. Це не простий набір карток із назвами, кожна клітина несе у собі глибинний зміст. Це духовний провідник у глибині власної підсвідомості. На картках немає опису клітин, тільки назви, щоб не нав'язувати вам конкретне розуміння суті - значення клітини. Бо ваша підсвідомість вже знає, що це означає саме для вас у цій ситуації та відповість на нього або без підказок, або використовуючи МАК «Ліла Сила Підсвідомості»!

 

«Ліла» у сучасному світі

Сьогодні «Ліла» – це захоплююча гра самопізнання. Кожен, хто грає в неї, може спостерігати себе, свій шлях та своє життя збоку. Граючи в «Лілу» легко побачити та усвідомити свої слабкі сторони та знайти рішення та шляхи виходу з різних ситуацій.

 

У «Ліли» багато граней: можна грати в неї просто для розваги, а можна з її допомогою розібратися з емоційними та психологічними проблемами, пройти та подолати життєві обставини та труднощі, і також вона може показати унікальний духовний шлях розвитку кожному гравцю з усіма нюансами, підводним камінням та шляхами їх вирішення.

 

Призначення гри «Ліла»

«Ліла», як покажчик високих цілей, яких прагне кожна людина. Вона допомагає розвинути мудрість, пізнати себе, навчитися самоаналізу та приймати вірні рішення. «Ліла» – це дуже ефективний інструмент, завдяки якому ми можемо отримати справжнє уявлення про себе самих і нашу навколишню дійсність.

 

Вона, наче карта різних внутрішніх станів людини та аспектів зовнішньої дійсності.

У процесі гри розбираються «засміття» розуму, очищується свідомість та йде підготовка до концентрації, та медитативного стану бездумності.

 

"Ліла" допомагає гравцеві знайти відповіді на найрізноманітніші питання, даючи нам "ключи від дверей", які ми мріяли відкрити завжди.

 

Гра допомагає нам самовдосконалюватись. «Ліла» вчить бути спокійним та відстороненим, і бачити плюси навіть у найскладнішій ситуації.

 

Життя гравця на полі Ліли розгортається, як на долоні, перед ним. Людина проживає різні стани, потрапляючи у різні ситуації, переміщаючись від клітини до клітини.

 

Зіткнувшись із злетами та падіннями, за допомогою стріл і змій, гравці відчувають всю палітру емоцій та реакцій, які вчаться контролювати в процесі гри. Адже «Ліла» вчить спостерігати процес життя у грі збоку, відмовляючись від емоційних сплесків щодо переміщень на ігровому полі.

 

 

Ми підготували для вас:

Сертифікований комплект для проведення групових та індивідуальних ігор!

 

 

Хто може стати ведучими гри «Ліла Сила Підсвідомості»?

Дана версія гри «Ліла Сила Підсвідомості» з навчанням призначена для ігропрактиків, психологів, арт-терапевтів, коучої та бізнес-тренерів та для особистого користування.

 

Трансформаційна гра «Ліла Сила Підсвідомості» – це унікальний інструмент, створений для роботи експертів в індивідуальному та груповому консультуванні: психологів різних терапевтичних шкіл, арт-терапевтів, коучів, бізнес-тренерів.

 

А також для людей, які займаються особистісним зростанням та саморозвитком гра буде корисна для особистого самостійного терапевтичного інструменту, і як додатковий дохід.

 

Стати провідними цієї гри можуть як фахівці-початківці, так і професіонали в даній сфері. Гра буде цікава і тим, хто раніше не використовував метафоричні асоціативні карти, і звичайно професіоналам буде корисна та цікава гра «Ліла Сила Підсвідомості».

 

Гра відмінно підходить у роботі з аудиторією від 16 років і більше.

 

У яких форматах можна грати «Ліла Сила Підсвідомості»?

- Проведення online гри (1 - 3 гравця);

- Проведення гри очно, в особистому контакті (1 - 7 гравців).

 

Авторська колода метафоричних карт «Ліла Сила Підсвідомості» входить до комплекту гри, і дозволяє глибоко пропрацювати запити під час гри. Але вона є самостійним і повноцінним інструментом, який можна ефективно застосовувати для роботи з клієнтами під час консультацій, а також для особистого користування!

 

У вартість гри «Ліла Сила Підсвідомості» входить:

1) Комплект матеріалів:

- Ігрове поле – 50х45 см на тканині – 1 шт.;

- Картки для гри – 72 шт.;

- МАК «Ліла Сила Підсвідомості» – 1 колода;

- Ігровий кубик Д6 – 1 шт;

- Методичний посібник – 1шт.;

- Сертифікат провідної гри – 1шт.;

- Упаковка для гри (мішочки та коробка).

2) Навчання ведення гри:

- індивідуальне навчання online з відеозв'язку – 1 година 30 хвилин;

 

Алгоритм навчання та набуття сертифіката ведучої:

1. Ваша 100% оплата товару.

2. Надсилання Вам ігрового комплекту.

3. Погодження дати та часу навчання.

4. Навчання на провідну гру «Ліла Сила Підсвідомості» з відеозв'язку Online.

 

Автор гри «Ліла Сила Підсвідомості» – Олександра Чередниченко – жіночий психолог, арт-терапевт та арт-коуч. Автор 16-ти колод метафоричних карт, серії коучингових карт «У Яблучко!». Автор трансформаційної гри «Ліла Сила Підсвідомості», ігри «Благо Роду», психологічної гри «ЗвуЧІ» та ін. Спікер міжнародних фестивалів психології та арт-терапії. Професійне членство в Асоціації Арт-терапії.

 

Всі наші товари та послуги можна переглянути та придбати на сайті https://art-terapevt.com.ua

 

Психологічна трансформаційна гра «Ліла Сила Підсвідомості» – це перевірений ефективний та глибинний інструмент для ресурсної трансформації життя!

Користувацькі характеристики
Кількість учасників3
Мінімальна кількість учасників1 чел.
Час грибільше 120 хв.
ПризначенняДля компанії, Для жінок, Для чоловіків, В дорогу, Для двох
Вікова групаВід 16 років
Тип упаковкиКартонна коробка
Особливості послугиВидача сертифікатів, Дистанційні заняття (skype)
Стаж викладача/вчителя8 лет
Тривалість2.0
Основні
СтанСтворити
Країна виробниківУкраїна
  • Ціна: 3 800 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner