Кошик
145 відгуків

Відгуки наших клієнтів

 

1. Від усієї душі рекомендую! Олександра створює чарівні карти. Інструмент абсолютно незамінний в терапії. Дає приголомшливі результати, причому з першого разу. Метафоричні карти дуже якісні і прості у використанні. Чекаю з нетерпінням нових!🙏❤️ - Віка Файнштейн-Звенигородська (Ізраїль)

 

2. Олександра, я вам дуже вдячна за гру ЗВУЧИ. Приємно усвідомлювати, що в цій грі змінилося моє життя на краще.Я побачила в собі те, що раніше не помічала ,до мене прийшло усвідомлення і повернулися цінності. Дякую за силу і впевненість, дякую за віру в себе, дякую за вашу місію 🙏🙏🙏🙏🙏. Олександра, ви чарівниця💝💝💝💝💝💝 – Світлана Стихарная (Туреччина)

 

3. Я нарешті купила вашу колоду карт!)) Не повірите, забрала останню!) Вона така тепла!) Я як дитина радію що вона у мене! І техніки якраз як для мене прописані! Дякую вам за вашу творчу роботу!) Це моя перша колода МАК і я щаслива що саме вона перша! - Мирослава Данилова (Україна, Луцьк)

 

4. Мене звуть Ірина. Я игропрактик. Гра Звучи зацікавила мене відразу і рішення її купити було миттєвим. Думка магічно швидко перетворилася в бажання мати цю гру в своєму арсеналі. Погравши в Звучи з подругами я відчула проходження енергії по всьому тілу, змінилася вібрація голосу. Після гри я зрозуміла яка з чакр була закрита і чому. Це дійсно чудова, жіноча ресурсна гра. Величезна Подяка за її створення Олександрі.- Ірина Николаевцева (Росія).

 

5. Гра "Лунай" приголомшлива! Сила голосів, опрацювання чакр і рішення проблем захованих в підсвідомості, все це справило на мене величезне враження." Лунай" розкрило моє серце, яке було зачинене на 100 замків. А Олександра допомогла розібратися в собі. Я всім рекомендую побувати на такій чудовій грі, зазирнути собі в душу і вилікувати її. Спасибі, Олександра, за такий чудовий досвід,Ви прекрасний психолог! – Настя Григор'єва (Україна, Бердянськ).

 

6. Творчість і Жінка - це близнюки-сестри! Найлегше знайти дорогу до своєї Внутрішньої Жінці методами арт-терапії. Олександра як фахівець, закоханий у свою роботу і щиро налаштований на допомогу своїм клієнтам, обов'язково знайде те, що вам допоможе. Довіртеся їй! – Галина Іванова (Україна, Дніпро).

 

7. Ми зустрілися з Олександрою за не випадковою випадковості) і я безмірно вдячна за цю зустріч! Олександра Чередниченка, ти дуже світла чуйна і чуйна з неймовірними глибокими блакитними очима. Твій взглят наповнене потужної світлої рушійною енергією, яка приковує і занурює. Я вдячна тобі за безкорисливу допомогу за те, що так спритно й обережно підвела мене до мого відкриття, не залишила мене на одинці зі своїми непонятками і заморочками, дала мені достатньо часу, проявила терпіння і інтерес. Для меня это оказалось очень важным и уже через день после игры я начала реализовывать волшебным способом то в чем я так давно нуждалась. – Евгения Вагнер (Украина, Киев).

 

8.    Александра профессионал своего дела, с отличными методиками работы, в том числе авторскими, которые действительно работают! Кроме всего прочего, Александра чуткая и приятная девушка. Если вы в поиске специалиста, то смело обращайтесь к ней, поверьте, она поможет вам найти выход из любой ситуации! – Евгения Кухарук (Украина, Запорожье)

 

9. Олександра, завдяки тобі, твоєї підтримки і м'якому супроводу у мене все вийшло. З того фестивалю, коли ти мені показала, як працює колода карт Жінки - це стала моя улюблена колода. Величезне спасибі за розуміння і за допомогу, яку ти надаєш тим хто зустрічається на твоєму шляху! – Світлана Яценко (Україна, Біла Церква).

Всі наші товари і послуги можна подивитися і придбати на сайті https://art-terapevt.com.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner